Kvalitné materiály v kombinácii s vhodným farebným prevedením urobia divy.

Návodov, ako zariadiť interiér reštaurácie, hotela či spoločenskej sály, nájdeme mnoho. Či už v rôznych magazínoch, na webe alebo od iných podnikateľov v hotelovom a reštauračnom odvetví. Azda každý hoteliér dbá na to, aby klienta upútal a ponúkol mu priestory, ktoré budú reprezentatívne a vkusne zariadené. Či už ide o celkovú podobu interiéru alebo reštauračný textil, vždy je potrebné dbať na čistotu a elegantné prevedenie.

No nie je to len o výzdobe na stoloch či peknom obruse. Vkusne vedia pôsobiť napríklad aj návleky na stoličky. Či si zvolíte klasické látkové alebo elastické, tento druh nábytku bude určite pôsobiť váženejšie a elegantnejšie. Spoločnosť Horeca textil vyrába návleky na stoličky presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Ten si môže vybrať konkrétny materiál a k tomu má k dispozícii široký výber rôznych farieb. Klient sa nemusí trápiť otázkou, či bude návlek pasovať na danú stoličku. Kvalifikovaní pracovníci ju vedia ušiť priamo na mieru. Látky, z ktorých sa návleky vyrábajú, sú mimoriadne kvalitné, čiže sú ľahké na údržbu a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Navyše, finančné prostriedky šetríte aj pri čistení. Návleky stačí jednoducho oprať, pričom ich nie je potrebné žehliť. Pri správnom skladovaní vám vydržia dlho a stále budú vyzerať ako nové. Elastické návleky sú navyše vyrábané z hrubej látky, cez ktorú nepresvitá svetlo. Návlek je ukončený našitou ekokožou, čiže sa nemusíte obávať, že sa vám pretrhne. Práve tento podstatný detail klienti oceňujú už dlhé roky. Ak si do svojej prevádzky vyberiete tmavšiu farebnú verziu, môžete mať istotu, že na návlekoch nebude vidieť špinu a drobné nečistoty.

Vyskúšajte mašle na stoličky

Chcete ešte viac zvýrazniť a doladiť stoličky? Túžite v nich prebudiť pocit jedinečnosti a dokonalosti? V tom prípade odporúčame využiť viditeľný detail v podobe mašlí na stoličky. Na výber máte taktiež látkové alebo elastické. Obe pôsobia mimoriadne elegantne. Aj v tomto prípade máte istotu, že sú vyrábané z kvalitných materiálov. Mašle ocenia i tí najnáročnejší zákazníci, pretože štýlovo zvýraznia eleganciu hotelového a reštauračného textilu. A bonus? I teraz máte na výber množstvo farieb. Vďaka tomu dokážete doladiť interiér k úplnej dokonalosti.

Elegancia a luxus

Súčasťou rôznych kongresových, spoločenských a svadobných priestorov sú banketové sukne. Tie sa v niektorých hoteloch a  sálach stáli akousi výkladnou skriňou. Už na prvý pohľad pôsobia majestátne a priestoru dodávajú nádych luxusu a elegancie. I v tomto smere máte na výber rôzne typy materiálov či farieb. Horeca textil vyrába zmieňované produkty v takých pomeroch nariasenia, aby sa riasili samé. Výhodou je aj možnosť výberu dĺžky a výšky. Všetko závisí už len na prianí zákazníka. Ak sa ešte vrátime k farbám, je potrebné podotknúť, že bielou rozhodne nič nepokazíte, no dnes sú populárnejšie moderné farebné verzie. Ak zvolíte tmavší odtieň, sukňa bude pôsobiť ešte luxusnejšie. Je to už len na samotnom zákazníkovi, ktorú verziu si vyberie. Sukne sa dajú využívať po celý rok na akékoľvek spoločenské udalosti.

Ako možno vidieť, elegantný a moderný reštauračný textil dokáže premeniť váš interiér na dokonalý priestor, kde sa budú návštevníci radi vracať. Odporúčame kupovať produkty vyrábané výhradne z kvalitných materiálov. Len tak budete mať istotu dlhej životnosti, jednoduchej údržby a tým aj šetrenie finančných prostriedkov. Produkty od spoločnosti Horeca textil spĺňajú tie najprísnejšie kritériá a z bohatej ponuky výrobkov si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.