Blíži sa leto a vy by ste chceli začať grilovať v kruhu priateľoch či rodiny, avšak nemáte si kde sadnúť? Máte menšiu záhradu a obávate sa, že žiadna sedacia súprava sa tam nezmestí? Alebo naopak, máte obrovskú záhradu a hľadáte niečo, čím zapôsobíte? Nech už je dôvod akýkoľvek, ratanová sedacia súprava splní každé vaše prianie, či už z hľadiska komfortu alebo vizuálu. Poradíme vám, ako si vybrať tú správnu.

Nakupujte podľa veľkosti

2 až 4 sedadlá

Či už máte problém s priestorom, ktorý nie je veľmi veľký, alebo len chcete pridať do vašej záhrady ďalšie miesta na sedenie, tento ratanový nábytok vám s tým pomôže. Dá sa zložiť a tak ušetrí dostatok miesta.


5 až 8 sedadiel

Tieto sety sú ako stvorené na večerné párty a posedenie s kamarátmi. Spokojne aj na grilovačku na záhrade. Každá, akcia, ktorá si vyžaduje väčší počet ľudí, vám táto sedacia súprava umožní. Buďte preto vo svojom okolí známa svojim nádherných, pohodlným vonkajším posedením a návšteva sa k vám bude priam pýtať. Vás stačí už len zozbierať tých správnych ľudí a zapôsobiť. Pretože takúto súpravu vám bude nie jedna závidieť!

Hľadajte podľa štýlu

Ratanové kockové sety

Sú malé a úhľadné. Tieto štýlové šetrné sety sú ideálne pre malé záhrady, kde sa šetrí s každým jedným metrom a priestoru skutočne nie je veľa. Čo je výhodou? No rozhodne to, že všetky časti môžete následne spolu zložiť do jednej veľkej kocky a tak ušetriť mnoho priestoru. A keď príde návšteva? Jednoducho súpravu iba vytiahnete. A je po probléme.

Ratanové sedačky

Gaučovky“ už dnes nie sú iba nábytkom do interiéru. Dnes sa používajú už aj v exteriéri, a dokonca sú tam aj veľmi populárne. Sú veľké a pohodlné, a tak si môžete oddýchnuť aj na inom mieste ako práve pred televízorom. K tomu čerstvý vzduch a slnečné lúče, tomu hovorím dokonalá kombinácia, ktorú aj vaši kamaráti iste ocenia. Hneď čo sa posadia, už nebudú chcieť odísť.

Ratanové obedové sety

Raňajky, obed, večera, nech už je akákoľvek hodina, nič vám nedokáže zabrániť, najesť sa vo vašej záhrade. Tieto sety sú v rôznych štýloch a farebných prevedeniach. Taktiež aj rôznych tvarov a veľkostí, takže nech je rozloha vašej záhrady akákoľvek, nebude to pre ňu problém, každý tento set sa totiž spoľahlivo zmestí aj do tej vašej. Stačí si len vybrať.

Vyskúšané, otestované a odporúčané

Tieto sety môžete spoľahlivo nechať na záhrade po celú dobu, či sneží, prší, alebo praží slnko. Vankúše, alebo rôzne iné podsedáky rozhodne pred dažďom odložte, je to predsa látka, tá sa s dažďom veľmi v láske nemá. Avšak váš set, nech už je akýkoľvek, to vydrží. Je dobré, ak sa o svoj nábytok staráte, na tom rozhodne nič zlé nie je. Ak ho ale raz zabudnete na priamom daždi, rozhodne mu to neublíži. Preto sa nemáte čoho obávať, životnosť to má skutočne dlhú a vašu záhradu tieto sety sú schopné zdobiť roky.